0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabun Makinesi

Sıvı Köpük Sabun Makinesi

 Sıvı Köpük Sabun Makinesi

Yalnız hijyen olması ile değil maliyeti ile de ekonomik olan sıvı sabunlar son yıllarda popülarite kazanmış olsa da değişen ve gelişen teknoloji bu ürünleri de değişime zorunlu hale getirdi. Kullandığınız katı sabuna kimlerin el değdirdiğini bilemezsiniz ama sıvı sabunlarda bu risk yok denecek kadar azdır ve bu sebeple hijyeniktirler. Katı sabunlarda yapışan bir bakterinin sabunda kalması mümkün iken sıvı sabunlarda bu riskte yoktur çünkü anti bakteriyeldirler ve bol su ile durulandığında yapışan bakteriler akıp giderler. Konsantre ve ekonomiktirler yalnız bir basım ile az miktarda sabun temizlik için yeterlidir.

Sıvı Köpük Sabun Makinesinin Önemi

Sıvı köpük sabun makinesi, hijyenik, anti bakteriyel, ekonomik ve konsantre sıvı köpük sabunlar için kullanılan bir makine ve aparattır. Plastik ya da paslanmaz çelikten üretilen bu makineleri hem sıvı sabun hem de sıvı köpük için kullanabilmekteyiz. Sıvı sabunun içerisine 2/3 oranında su eklerseniz sıvı köpük sabun elde edebilirsiniz yani doğru ölçüde kullanılan sıvı sabun ve su ile sıvı köpük elde etmek mümkün ve bunda sıvı köpük makinesi önemli.

Şimdi Karar Zamanı

Sıvı sabun makinelerinde sıvı sabun, dezenfektan, alkol jeli uygulamasını sağlayan sabun tüpleri vardır, sıvı köpük sabun makinesi ise akışkan ve havanın karışma işlemi sabun pompasının içinde meydan gelir ve köpük kartuşları kullanılır. Sıvı sabun kullanımına oranla sıvı köpük kullanımı daha ekonomik gibi görünmekte çünkü daha az ürünle daha çok köpük elde edilebilmekte. Sıvı köpük sabun aynı zamanda zemin ve tezgahlarda biriken döküntü ve damlacıkları temizlemede de daha kolaydır yani sadece ellerini değil tezgahınızı da sıvı köpük ile temizleyebilirsiniz. Üstelik sıvı köpük makinesi sızdırmaz ve damlatmaz, görünüşü ile estetiktir, iyi koruma sağlar ve kolaydır hızlı uygulanır. Ancak bazı sıvı sabun aparatları dezenfektan ya da jel ile doldurulabilirken birçok sıvı köpük sabun makinesi bu işi yapamaz. Şimdi doğru karar verme zamanı, pratik ve kullanımı basit sıvı sabun şişelerini mi yoksa sıvı köpük makinesini mi seçeceksiniz?

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya