0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabun Fiyatları

Sıvı Köpük Sabun Fiyatları

Sıvı Köpük Sabun Fiyatları

Gün içerisinde vücudumuzda en fazla kirlenen bölge ellerdir hem bakteri üretilmesi hem de çabuk kirlenmesi ellerin hijyen ve temizliği konusunda daha dikkatli olunmasını gerektirir. Bu nedenle çeşitli temizlik ürünleri tüketiciye sunulmaktadır ancak her temizlik maddesinin doğru tercih olduğu söylenemez, eller ve cilt korunması gereken organlardır, ellerde kullanılan ürün nedeni ile cilt tahrişleri, kuruluk, dökülme, mantar gibi birçok şikâyet oluşabilir bu nedenle kullanılacak üründe öncelikle ph değeri içinde bulunan kimyasal ve zararlı maddeler dikkate alınmalıdır.

Sıvı Köpük Sabun Fiyatları ile Tercih Nedeni

Uzun yıllardır vazgeçilmeyen temizlik ürünleri arasında sıvı sabunlar yerini aldı, olmazsa olmaz haline gelen sıvı sabunlar şimdilerde yerini sıvı köpük sabunlara bırakmaya başladı. Artık evler başta olmak üzere, işyerleri, toplu kullanım alanları hatta çantalarda yerini alan sıvı köpük sabun fiyatları ile de tercih ediliyor. Sıvı köpük sabun fiyatları uygun olması, su tasarrufu sağlaması ve hijyen açısından her kesimin kullandığı ürün.

Sıvı Köpük Sabun Fiyatları İle Cazibesini Arttırdı

Sıvı Köpük sabunları, beyaz, siyah gibi farklı renklerde ve duvar dispanseri ürünlerini şeklinde satılmasının yanı sıra ankastre, çanta tipi, set üstü ve kullan at sıvı köpük sabun ürünleri yedek kartuş setleri ile tüketicilerin kullanımına sunulmakta. Sıvı köpük sabun hastaneler, okullar, fabrikalar, kafe ve restoranlar gibi toplu kullanım alanlarında daha sık kullanıldığı gibi kadınların ve çocukların çantaları için de çanta tipi şekline üretilmekte ve kullanıma sunulmakta.

Hemen herkesin çantasında hijyen ve temizlikte kullanmak üzere bir ıslak mendil mutlaka vardır, şimdi ıslak mendillerin yerini çanta tipi sıvı köpük sabun aldı. Özellikle annelerin vazgeçilmezi olan sıvı köpük sabun fiyatları uygunluğu ve kullanım açısından sunduğu avantajla rağbetini arttırdı. Ankastre, set üstü ve kullan at sıvı köpük sabun fiyatları hem kurumları hem de ticari işletmelerin tasarrufuna katkı sunmakta. Cazip fiyat aralığı, ekonomik tüketimi ve en önemlisi su tasarrufu sağlayan sıvı köpük sabun fiyatları kaçırılmaz fiyatlarla tüketicinin tercihi oldu. Tasarruf etmeye su ve temizlik ürünleri ile başlayan tüm kullanım alanları için üretilen sıvı köpük sabun fiyatları toplu alımlarda daha cazip fiyat avantajı da sağlıyor.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya