0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabun Aparatı

 Sıvı Köpük Sabun Aparatı

 Sıvı Köpük Sabun Aparatı

Başta eller olmak üzere kişisel bakım ürünleri içerisinde sıvı köpük sabunlar ilk sıralarda yerlerini almaktadır. Hijyen, sağlık, ekonomi ve kalite bakımından öne çıkan sıvı köpük sabunlar kolay kullanımı ve hızlı ulaşılması ve kolay durulanması nedeniyle daha az su tüketimi sağlaması gerekçesi ile tüketicinin tercih nedeni olmuştur. Ancak bu ürünlerin ne kadar doğru şartlarda üretildiği de önem arz etmektedir, merdiven altı denilen içerisinde ki değerler, üretim için lazım olan belge ve sertifikalar olmadan üretilip tüketiciye sunulan ürünlere dikkat edilmeli. Doğru olmayan şartlarda üretilen sıvı köpük sabunlara karşı üretim koşulları dikkate alınarak üretilen ürünler içerisinde ki tuz ve üre gibi kıvam arttırıcı ve zararlı hammaddeler bulundurmazlar bu nedenle yalnız el için değil vücudun tamamında kullanabilme özelliğine sahiptirler.

Sıvı Köpük Sabun Aparatı güvenilirdir

Sıvı köpük sabunlar gerek tasarımları gerekse pratik olduklarından dolayı neredeyse kusursuz bir sisteme sahiptir, güvenilir ve verimlidir. Çok kolay elde edebileceğiniz sıvı köpük sabunlar belli bir aparat ile çalışır. Sıvı köpük sabun pompaları çok az oranda (0.5 – 0.6) sıkım özelliğine sahiptir bu özelliği ile %70’lere vara su tasarrufu sağlarlar. Elden kolaylıkla temizlenebilirler, pompadan gelen ürünü ikinci kez köpürtmeye gerek yoktur.

Sıvı Köpük Sabun Aparatı Kullanım Alanına Göre Değişir

Sıvı köpük sabun aparatı sayesinde kullanımı gayet kolay olan sıvı köpük sabun istediğiniz her şartta ve her ortamda kullanılmaktadır. Sıvı köpük sabun aparatı kullanıldığı alana göre farklılık göstermektedir, ev veya toplu kullanıma açık alanda değişen aparatlar bunun dışında kullanılan ürüne göre de farklılık sergiler. Sıvı köpük sabun aparatları önemlidir çünkü köpük sabunlar farklı kullanım ve saklama koşullarına sahiptirler bunun için en doğru olan sabunluk tipi sıvı köpük aparatıdır. Evlerde kullanımda ideal olan bu aparatı daha fazla hijyen gerektiren alanlarda kullanmak doğru değildir. Toplu kullanım alanlarında doğru tercih sensörlü sıvı köpük sabun aparatıdır çünkü bu aparat el değmeden ürün kullanımı sağlar. Yani evinizde ailenizin sıvı köpük aparatı tüm fertleri ile ortak kullanması sağlık açısından çok zararlı değildir ama toplu kullanım alanlarında basma ünitesine kimin ellediğini asla bilemezsiniz.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya