0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sabun Fabrikaları

Sabun Fabrikaları

Sabun Fabrikaları

Sabun fabrikaları hayatımızda temizlik için olmazsa olmazlardan biri olan sabunun üretildiği ve insanlara sunulduğu en faydalı yerlerden birisidir. Bilindiği üzere sabun geçmişten günümüze kadar kişisel temizlikten kıyafet veya alan temizliklerine kadar nirçok yerde kullanılmaktadır. Bütün kullanım alanlarına özel sabun çeşitleri farklı sabun fabrikalarında üretilmektedir. Günümüzde kullanım kolaylığı sağlayan sıvı sabunlar da bu fabrikalarda hazırlanmaktadır.

Gelişen teknolojilerle beraber hem hijyenik açıdan hem de kullanım kolaylığı sağladığı için sıvı sabunlar, köpük sabunlar daha çok tercih edilmektedir. El değmeden sıvı sabun sıkabilen cihazlar sayesinde özellikle günümüz bulaşıcı riskinin olduğu dönemlerde oldukça büyük faydalar sağlanmaktadır. Fim Global olarak faaliyet göstermiş olduğumuz sabun ve deterjan alanında birbirinden farklı ürünler üretilerek ev temizleme dezenfektan ürünleri ile de her türlü ihtiyaç uygun fiyatlara karşılanmaktadır.

Sabun Fabrikaları Gaziantep

Sabun fabrikaları Gaziantep ilinde olduğu gibi faaliyet göstermektedir. Ancak Ankara merkezli firmamız üretmiş olduğu onaylı belgeni ve kaliteli ürünlerini Gaziantep halkı ile buluşturmaktadır. Toptan ürünlerinin satılması özellikle sosyal alanlarda el temizleyicilerinin yoğun olarak kullanılması durumunda da kesintiye uğramaması açısından önemlidir.

Firmamız Türkiye’nin dört bir yanına anti bakteriyel özellikli sabun gönderebilmektedir. Toplumdaki başta çocuklar olmak üzere tüm bireylerin temizlik ihtiyacını sağlıklı gönderim sürdürebilmeleri için insan vücuduyla barışık zararlı madde içermeyen ve zararlı bakterilerin elden temizlenmesini sağlayan birbirinden farklı özellikte ürünlerimiz öğretime devam etmektedir.

Sabun Fabrikaları İstanbul

Global olarak toptan sabun imalatı yaparak en uygun fiyatları kullanıcılara ulaştırmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanında toptan alımlarda büyük indirimlerle beraber bireylerin kaliteli tüm izin ve belgelere sahip ürünler ile temizlikte başarılı olmaları sağlanmaktadır. Firmamız sıvı sabun üretiminin yanında köpük sıvı sabun aparatı köpük aparatları gibi hayatınızı kolaylaştıran birçok ürünü de ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

Temizlik bilinci ile yola çıktığımız ilk günden beri hizmetlerimizi genişleterek tüm Türkiye’ye hitap eder hale geldik. Firmamız üretim hacmini artırarak yeni planlamaları devreye sokmuştur. Müşterilerden her daim memnuniyet dönüşleri almıştır. Sabun fabrikaları İstanbul genelinde sabun tedariği sağlarken firmamız toptan satış imkânı ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına sabun ve sabun aparatları yine beraber alkollü temizleyiciler köpük sabunlar ulaştırılmaktadır.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya