0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Nemlendiricili Sıvı Köpük Sabun

Nemlendiricili Sıvı Köpük Sabun

 

Nemlendiricili Sıvı Köpük Sabun

El sağlığı çok önemsenmese de aslında oldukça önemlidir. Günlük olarak bakım yapmak ve elleri her zaman temiz tutmak önemlidir. Gün içerisinde bakıldığında eller her bölgeye değmekte ve her alandan bakteri, kir ve yağ gibi etmenleri kapmaktadır. El ile nüfuz eden bu etmenler doğru bir temizleme yöntemi ile temizlenmelidir. Bu yöntem içerisinde kullanılan sıvı köpük sabun her zaman tek başına işe yaramayacaktır. Nemlendirmekte el sağlığı için önemlidir. Bu nedenle fim tarafından üretilen nemlendiricili sıvı köpük sabun sizler için en iyisi olacaktır.

Neden Nemlendirme Yapılmalı?

Eller gün içerisinde sıcaktan, soğuktan, herhangi bir hava etmeninden kaynaklı çatlama kuruma gibi olaylar yaşayabilir ya da gün içerisinde dokunulan her alandan kir kapabilir. Bu durumlar el açısından ilerleyen dönemlerde kötü gözükme ile birlikte sağlıksız bir el yapısını ortaya çıkartacaktır. Nemlendirici bu noktada önemli bir rol oynar. Elleri doğru aralıklarla nemlendirmek el açısından daha sağlıklı bir ortam oluşturur. Ancak artık sıvı köpük sabun ile el yıkarken de nemlendirmek mümkün.

Nemlendiricili Sabun

Sıvı köpük sabun çeşitleri birçok farklı duruma ayrılır. Koku, kullanım bölgesi gibi farklılıkların yanı sıra yapısal farklılıklarda bulunur. Nemlendiricili sıvı köpük sabun da bu konuda etkili olan bir sabun türüdür. Ellerinizden kirler uzaklaştırılırken elleriniz daha yumuşak bir hale gelecektir. Bu sayede ellerinizi ekstra nemlendirmek yerine yıkarken de sık sık nemlendirme işlemi uygulayabilirsiniz. Ancak bu işlem tam bir nemlendirme değildir. Bu nedenle ellerinizi yıkasanız dahi gün içerisinde en az bir kere el kremi ile nemlendirme işlemi yapmanız en doğrusu olacaktır.

Nasıl İşler?

Sabun yapısına bakıldığında, kirler sabun içerisinde bir bölgede tutulur ve bu bölge su ile etkileştiğinde kir uzaklaştırılır ve el temizliği gerçekleşir. Ancak nemlendiricili sıvı köpük sabunlar içerisinde ellerinizi yıkarken, nemlendirme özelliği ile elleriniz daha yumuşak olacaktır. El bakımı için gerekli olan nemlendirme işlemi sizler için sıvı köpük sabunlarda da yer almaktadır. Bu sayede elleriniz her an yumuşak ve her an bakımlı olacaktır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya