0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sıvı Sabun Üretim Aşamaları Nelerdir?

Köpük Sıvı Sabun Üretim Aşamaları Nelerdir?
Sıvı sabunlar için en önemli olan konu içlerinde barındırmakta olduğu maddelerdir. Köpük sıvı sabun da aynı şekilde içeriğinde yer alan maddelere bakılarak alınmalıdır.

 

Köpük Sıvı Sabun Üretim Aşamaları Nelerdir?

Sıvı sabunlar için en önemli olan konu içlerinde barındırmakta olduğu maddelerdir. Köpük sıvı sabun da aynı şekilde içeriğinde yer alan maddelere bakılarak alınmalıdır. Çoğu kişi bu sabunların yeterince temizlik sağlamadığını düşünse de içerik itibariyle anti bakteriyel maddeler içeren bileşenler ile üretilmektedirler. İstenilen temizliğe ulaşabilmek için unutulmaması gereken en önemli konu mutlaka belirli standartlara uygun ürünün seçilmiş olması gerektiğidir. Firmamızca üretilen köpük sıvı sabunların üretim aşamaları testlerden geçmiş ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Anyonik kıvam artırıcı bir madde olup köpürmesini sağlamaktadır. Ellerinizin herhangi bir alerjik reaksiyon ve tahrişe uğramaması adına maddeler kullanılır. Bakteri önleyici ve anti bakteriyel çözeltiler eklenir. Bunlarla birlikte kullanılacak alana göre ekstra bileşenler ile karıştırılarak hazırlanır.

Evde Köpük Sıvı Sabun Nasıl Yapılır?

Son yıllarda üretilen temizlik ürünlerinin çeşitliliği alıcıları farklı yöntemlere doğru itmektedir. Çok fazla olan ürün seçenekleri bir o kadar kalitesiz ve güvenilmez olmaktadır. Cilde zarar veren kimyasallar ve yeterince temizlik sağlamayan ürünler evde köpük sıvı sabun yapmak için tarifler araştırılmasına sebep olmuştur. Kastil sabunu bu tarif için vazgeçilmez olup ilk defa İspanya’da üretilen bir çeşittir. Zeytinyağından üretilen bu sabun doğallığı ile bilinir. Bu tarifte sıvı olarak kullanılacak bu sabun eritilerek de sıvı hale getirilebilmektedir. 3 bardak su ve yarım bardak sıvı kastil sabununu karıştırarak bir karışım elde edilir. Ardından antibakteriyel jel eklenmesi kişiler tarafından tercih edilmektedir. İçerisinde sevilen ve arzu edilen yağlar, esanslar eklenebilmektedir. Kullanıcılar çoğunlukla bal, Hindistan cevizi yağı, okaliptüs ya da lavanta yağı gibi seçenekler tercih etmektedir.

Doğal Köpük Sıvı Sabun Nedir?

Bazı kişiler özellikle temizlik ve kozmetik sektöründe üretilen ürünlerdense evde doğal alternatifler yapmayı tercih etmekteler. Hint yağı, zeytinyağı ve Hindistan cevizi yağından meydana getirilen doğal kastil sabunu doğa köpük sıvı sabun üretmek için gereken ana malzemedir. Bunun yanında Thieves yağı en doğru karışım için kullanılan diğer malzemedir. Evde yapma zahmetine katlanmak istemeyenler firmamızda sertifikalı ve tüm testlerden geçmiş olan köpük sabunlarıyla diğer temizlik ürünlerini tercih edebilirler.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya