0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sıvı Sabun Kullanmanın Avantajları

Köpük Sıvı Sabun Kullanmanın Avantajları

 

Köpük Sıvı Sabun Kullanmanın Avantajları

Köpük sabun kullanımı birçok alanda sağladığı avantajlar ile tercih edilmektedir. Köpük sıvı sabun aslında likit bir karışımdır. Köpük halinde çıkmasını sağlayan aparatlar bulunmaktadır. Bu sayede sabun almak için dağıtıcı aparat kullanılırken bir miktar hava ile birlikte bu likit karışımın köpürmesi sağlanır. İçeriğindeki fark bu şekilde köpürücü materyaller ile karıştırılarak üretilmesinden gelmektedir. Avantaj noktasında daha az ürün ile yeterli miktarda hijyen sağlaması göze çarpmaktadır. Aslında karışım yoğunluğuna göre az miktar da olsa eller için gerekli temizliği sağlamaktadır. Araştırmalar anti bakteriyel karışımlar gibi elleri temizlediğini gözler önüne sermektedir. Bununla birlikte özellikle umumi ortamlarda kullanılması işletmelere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Uzun süre kullanılabilmekte olan ürün aynı zamanda hijyenik bir seçenektir. Dağıtıcısı itibariyle daha az damlama yapmaktadır. Bu da kullanım noktasında oldukça kolaylık ve temizlik sağlamaktadır.

Köpük Sıvı Sabun Yeterince Temizler Mi?

Köpük sıvı sabun elde köpürme işlemi yapılmadığından halk arasında yeterince temizlemediğine dair bir inanç bulunmaktadır. Fakat diğer temizleyici ürünler ve özellikle anti bakteriyel jeller gibi temizlik sağladığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir. İçeriğindeki köpüren özelikteki bileşenler ve dağıtıcı elleri temizleme konusunda herhangi bir olumsuzluk yaratmamaktadır. Bakteri, mantar ve benzeri oluşumları engelleyici bir içeriğe sahiptir. Ürün uygulandığında derhal bakterileri engelleyici özellik göstererek amaçlanan hijyeni sağlamaktadır. Bu durumdan emin olmak için tercih edilen markanın bilindik olması oldukça önemlidir. Firmamızca üretilmekte olan hijyen ürünleri gerekli lisans ve belgelere sahip olmakla birlikte test edilmiş ürünlerdir. Bu sebeple diğer merdiven altı ürünlerle kıyaslandığında üstün hijyen garantisi vermektedir.

Köpük Sıvı Sabun ile Diğer Sabunların Farkı Nedir?

Köpük sabunlar içeriğinde barındırdıkları ürünler itibariyle daha hassas bileşenler içerebilmektedir. Elleri yıpratmayan ve aşındırmayan formülleri ile hassas ciltlerde de başarıyla kullanılmaktadır. Sıvı sabundan fark olarak dağıtıcı aparat ile köpüren bir yapısı bulunur ve daha tasarrufludur. Anti bakteriyel karışımlar ile üretilmekte olan bu sabunlar tam temizlik sağlamaktadır. Özellikle ekstra hijyen gereken meslek ve çalışma grupları için üretilen köpük sıvı sabun çeşitleriyle temizlik konusunda ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne sermektedir.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya