0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sıvı Sabun Avm'lerde Kolaylık Sağlıyor

Köpük Sıvı Sabun Avm'lerde Kolaylık Sağlıyor

 

Köpük Sıvı Sabun Avm’lerde Kolaylık Sağlıyor

Avm’ler günlük yaşantının bir parçası haline geldi. İnsanlar günün belli bir kısmını alışveriş merkezlerinde geçirdikleri için bu alanlarda bazı hijyen ürünlerine ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle evlerimizin lavabolarında bulunan köpük sıvı sabunalış veriş merkezlerinde de avantajları sebebiyle tercih ediliyor. Klasik kalıp sabunların alışveriş merkezi lavaboları gibi gün içinde pek çok insanın kullandığı alanlarda kullanılması hijyenik açıdan sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Normal sıvı sabunlar ise bu alanlarda kullanıldığında gereğinden fazla kullanılma ve hızla bitme gibi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Ayrıca alışveriş merkezi lavabolarında temel amaç giren herkesin hızlıca bu alandan çıkmasının sağlanması olduğu için normal sıvı sabunlar zaman kaybına neden olabilmektedir. Köpük sabunlar ise bu alanda hem tüm hijyen koşullarını karşılamakta aynı zamanda halihazırda köpük halde olduğu için zaman kaybını önlemektedir.

Avm’lerde En Çok Köpük Sıvı Sabunlar Tercih Ediliyor

Sosyal yaşamın büyük bir parçası olan alışveriş merkezleri ziyaretçilerinin hijyenini sağlamak amacı ile pek çok önlem alıyor. Bunun en önemli parçalarından biri ise köpük sıvı sabunlar olarak karşımıza çıkıyor. Köpük sıvı sabunlar sahip olduğu özellikler ile hem hızlı kullanılsa dahi tam hijyen sağlaması ile öne çıkıyor. Köpük sıvı sabun çeşitlerinin hem alışveriş merkezi yönetimi hem de ziyaretçilerin isteklerini karşıladığı görülüyor. Sabun alanında son teknoloji ürünü olarak kabul edilen köpük sıvı sabunlara internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartuşlu Köpük Sabunlar Avm’lerin Tercihi

Kartuşlu köpük sabunların alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılmasının pek çok sebebi var. İlk olarak köpük sıvı sabunlar toplu kullanım alanlarında büyük rahatlık sağlıyor. Bu rahatlık hem kullanıcıların ellerini yıkamaları sırasında hem de biten kartuşların değiştirilmesi sırasında görevliler açısından ortaya çıkıyor. Çok kolay şekilde değiştirilebilen kartuşlardan oluşmasından dolayı görevliler lavabo bakımlarını çok hızlı bir şekilde bitirerek diğer işlerine yoğunlaşabiliyorlar. Sizde kartuşlu köpük sabun almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Temizlik ve hijyen ürünlerinde yaklaşık 10 yıldır kalitesi ile adından söz ettiren şirketimizin ürünlerini internet sitemizden inceleyebilir ve iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya