0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Sağlığa Zararlı Mıdır?

Köpük Sabun Sağlığa Zararlı Mıdır?

 

Köpük Sabun Sağlığa Zararlı Mıdır?

Köpük sabunlar son yıllarda çok daha fazla tercih edilmeye başlandılar. Özellikle eğitim kurumları, büyük işletmeler ve sağlık kuruluşlarında sıklıkla tercih edilmekteler. Bu durumdaki en büyük etken sağlamakta olduğu hijyen denebilir. Köpük sabun sağlığa zararlı olmak bir kenara araştırmalar gösteriyor ki anti bakteriyel özellik göstermekte ve bakterilerden korumaktadır. El yıkamanın bu denli uzmanlar tarafından vurgulandığı bu dönemde sizi en hijyenik koşullarda tutacak bir ürün ile tanışmanız yerinde olacaktır. Firmamız üretmekte olduğu köpük sabunlar ve diğer hijyen ürünlerini kalite çerçevesinde imal etmektedir. Bitki özlerinden ve sağlıklı minerallerden gelen içeriği ile cildinize faydalı özellikler göstermektedir.

Köpük Sabun ile Virüslerle Mücadele Edin

Köpük sabun kullanım itibari ile kişilere tasarruf sağlamaktadır. Bunu yaparken dağıtıcı aracılığı ile daha az sabun sıkmakta fakat üst düzey bir hijyen sağlamaktadır. Az ürün kullanmak ve köpük formda bir sabun tercih etmek kişilerin aklına şüphe düşürmektedir. Fakat uzmanlar yapımında kullanılan anti bakteriyel bileşenler ve gerekli testlerden geçen bu köpük sabunları tavsiye etmektedirler. Özellikle sıvı sabunun aksine köpük formu ile elin her tarafına başarıyla ulaşmaktadır. Bu sayede parmak araları ve tırnaklarda gizlenen bakteri ve virüsleri kolayca temizlemektedir. Korona virüs tehlikesinin baş gösterdiği günümüzde bunun gibi diğer hastalıklardan da korunmak için başarıyla tercih edilmektedir.

Köpük Sabun ile El Yıkama Alışkanlığı Kazandırın

Sıvı sabunlar çoğu zaman köpürtülmeden ve elin her yerine ulaşmadan durulanmaktadır. Bazen cilt ile direkt olarak temas eden sıvı sabunlar kişilerde alerji yapabilmektedir. Hassas ve yumuşak dokusu ile köpük sabun daha kolay bir kullanım sunar. Kaygan yapısı ve köpük kıvamı ile ellerin her tarafına ulaşır. Formu sayesine çocuklar tarafından ilgiyle kullanılmaktadır. Özellikle okuldan ya da parktan gelen çocuklar birçok bakteri ve virüse maruz kalmaktadır. Ellerini köpük ile yıkamaktan daha fazla hoşlandıkları için kolayca dezenfekte edebilirler. Bunun yanında el yıkama alışkanlığını da edinerek daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler. Ayrıca firmamız tarafından üretilen köpük sabunlar sağlık için herhangi bir risk teşkil etmemekte olup çocukların kullanımı için uygun bir içeriğe sahiptir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya