0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Kartuşu ile Pratik Kullanım

Köpük Sabun Kartuşu ile Pratik Kullanım

 

Köpük Sabun Kartuşu ile Pratik Kullanım

Köpük sabunlar dağıtıcı vasıtasıyla kullanılmakta olup farklı bir kartuşa sahiptir. Sabunun kendisi sıvı bir formda olup sıkılma esnasında köpük olmaktadır. Dolayısı ile kartuş tercih edilirken buna uyumlu olacak bir model alınmalıdır. Alındığı takdirde herhangi bir hazneye dökme gibi bir zahmete katlanılmamaktadır. Direkt tek kullanımlık üretilen köpük sabun kartuşu biten kartuş yerine yerleştirilmektedir. Bu sebeple oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Hijyenik anlamda da yeni kartuşun konulması oldukça faydalı olmaktadır. Dezenfekte edilerek üretilen bu ürünler gerekli testlerden geçerek kalite standartlarında üretilmektedir. Köpük sabunlarımız kalite itibariyle müşteri memnuniyeti esasına uygun olarak üretilmiştir. Sertifikaları ile sağlığı uygunluğu test edilmiş olup ürünlerimiz bu sektörde beğeniyle tercih edilmektedir.

Köpük Sabun Kartuşu Nasıl Seçilir?

Köpük sabun kartuşu farklı kapasitelerde bulunmakta olup firmanızın ihtiyacına göre bir mililitrede alınması tercih edilmelidir. Aynı zamanda sabunluk da önemli olup kartuş ile uyumlu olmalıdır. Sensörlü sabun cihazları bulunduğu takdirde kartuş da buna bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple en önemlisi ihtiyaç duyulan köpük sabun miktarına, sabunluğun özelliğine dikkat etmektir. Tüm bunlara uyularak satın alınacak kartuş sayesinde hızlı ve kolay bir kurulum gerçekleştirilir. Hijyenik koşulları sağlamada çok başarılı olan kartuşlar sayesinde içindeki köpük sabun herhangi bir zarara uğramamaktadır.

Köpük Sabun Kartuşu Firmaları

Firmamız kişisel ve genel kategorisindeki çeşitli ürünleri kalite standartları çerçevesinde üretmektedir. Kişisel temizleme ürünlerinden olan sıvı sabunlar ve yüz yıkama köpükleri gibi ürünler cildinizin sağlığı için uygun olacak şekilde üretilmiştir. Hassas ciltlerle de uyumlu olmak üzere üretilen ürünlerimiz sağlığa zararlı herhangi bir bileşen içermemektedir. Köpük sabun kartuşu üreticilerinden birisi olarak özellikle umumi alanlarda tercih edilebilecek en hijyenik yöntemlerden birisini kullanıcılarımıza sunmaktayız. Tek seferde değiştirilebilen ve içeriğindeki sabunu temiz koşullarda muhafaza eden kartuşları cihazlarınız ile uyumlu olacak çeşitlerle üretmekteyiz. Köpük sabunlar evde de doğal bir şekilde hazırlanabiliyor olup firmamızca sizler için en uygun içerikte üretilmektedir. Kalitesi ile tasarruf etmenize yarayacak köpük sabunlar ve ekipmanlarını siz müşterilerimize önde gelen firmalardan birisi olarak sunmaktayız.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya