0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Kartuşu 5 KG

Köpük Sabun Kartuşu 5 KG

Köpük Sabun Kartuşu 5 KG

Kolay kullanımı ve yüksek temizleme özelliği nedeniyle büyük bir rağbet gören köpük sabunlar, farklı renk ve kokulara sahip olarak satışa sunulmaktadır. Çoğunlukla küçük çocuklu ailelerin tercihi olan köpük sabunlar, ellerde hijyeni sağlamasının yanında içerisinde yer alan gliserin ile de cildinize gereken nemi sağlamaktadır. Farklı miktarlarda yer alan köpük sabun kartuşu 5 kg, 8 kg ve daha farklı miktarlarda da satışa sunuluyor. Yumuşak bir dokusu bulunan ve bu nedenle daha kolay uygulanan sabunlar, özellikle kalabalık yerlerde (avm tuvaleti) tercih edilerek yüksek hijyen ve masraftan da tasarrufu sağlıyor. Yoğun kıvamlı olmayan solisyonun hava ve sıvı ile temas etmesi sonucu köpük sabun vericiden çıkmakta ve ellerinizi mikroplardan arındırma için hazır hale geliş bulunmaktadır.

Kartuşlu Köpük Sabun

Kolay kullanımı olmasının yanında tüm ele rahatlıkla uygulanan ve bakteri ve mikropları anında etkisiz hale getiren köpük sabunlar, farklı kartuşlara sahip olarak piyasada satışa sunulmaktadır. Farklı miktarlardaki kartuşlu köpük sabun çeşitleri ile birden fazla alım yaparak maddi olarak tasarruf edebilir ve uzun süre de kullanabilirsiniz. Ev, iş yeri, okul ve daha pek çok yerde sıklıkla tercih edilen köpük sabunlar yüksek temizleyici özelliğine sahip olması nedeniyle de tercih ediliyor. Çocuklar için de kolay ve eğlenceli kullanımı bulunan köpük sabunlar, ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da neden olmaması nedeniyle yoğun ilgi görmektedir.

Antibakteriyel Köpük Sabun Çeşitleri

Özellikle 2020 yılı ile gelen korona virüsü nedeniyle hemen herkeste bir temizlik hastalığı başlamıştır. Ellerin gerekli hijyen koşullarına sahip olması adına antibakteriyel köpük sabunlara olan ilgi iyice artmıştır. Şuan piyasada oldukça fazla markanın antibakteriyel köpük sabun çeşitleri yer almaktadır. Farklı renk ve kokulara sahip pek çok hijyen ürünü sayesinde gereken temizlik şartları sağlanmakta ve virüse karşı pek çok önlem de bu sayede alınmaktadır. Tek pompa köpük sabunu avuç içinize dökerek tüm elinize uygulayabilir ve ellerinizin temizliği için de yeterli olacaktır. Üstelik köpük sabun kartuşları farklı boyutlarda satışa sunulmakta ve yeni antibakteriyel sabun kokularını da böylece keşfedebilirsiniz.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya