0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Dispenseri Fiyatları

Köpük Sabun Dispenseri Fiyatları

 

Köpük Sabun Dispenseri Fiyatları

Köpük Sabun dispenseri fiyatları satın almak istediğiniz köpük dispenseri özellikleri ve kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Çeşitli renk ve boyutta, kapasitede birçok köpük sabun dispenserleri bulunmaktadır. Sensörlü, manuel, duvara monte, tezgâh üstü gibi modelleri uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Köpük dispenseri kullanım şeklinize göre seçim yapmanız gerekiyor. Köpük sabunu sıvı sabunluk aparatına koymanız hijyen açısından da uygun  olmayacaktır. En ideal olanı köpük sabun dispenserinin kullanılması olacaktır. Seçimi ona göre yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Köpük Sabun Dispenseri Özellikleri

Köpük dispenseri çeşitli özellikte olabilir. Bu özelliklerin başında manuel ve sensörlü olması gelmektedir. Bunun yanı sıra,  krom kaplamalı ve paslanmaz özellikte olabiliyor. En önemli özellikte sızdırmaz olmasıdır. Duvara monte ya da tezgâh üstünde de konabilir. Beyaz, metalik ya da ankastre özelliklerini de taşıyabilir. Duvara monte köpük dispenseri, az yer kaplamaları ve daha hijyen biçimde kullanıma olanak sağlarlar. Şık tasarımları ile de lavabo ile uyum sağlarlar. 1000 ML hacimli duvara monte edilen köpük dispenseri daha az damlama ve sıvı kaybını da en aza indirirler. Ayrıca son derece pratik kullanıma sahip ve hijyeniktirler. Duvara monte köpük dispenseri çoğunluğu üst kısımları açılır kapak şeklinde tasarlanmaktadır. Sıvı köpük sabun üstten dökülerek hazneden içeri dökülüyor. Böylece pratik bir dolum sağlanmış oluyor. Sensörlü köpük dispenseri elinizi uzattığınızda elinizi algılayacak ve sensör devreye girerek sabun elinize dökülür. Bu durum elinizi herhangi bir temas olmadan elinizi yıkamanızı sağlar. Sensörlü köpük dispenseri okul, hastane, alışveriş merkezleri gibi hijyenin üst seviyede olması gereken yerler için idealdir. Kontaminasyon ve mikrop kapma ihtimali en alt seviyeye iner.

Köpük Sabun Dispenseri Satın Al

Köpük sabun dispenseri satın almak isteyenler için internette bulunan alışveriş sitelerinden köpük sabun dispenseri satın al sekmesini tıklayarak satın alabilirler. İnternet alışveriş sitelerinden alabileceğiniz gibi  firmalarla iletişime geçerek uygun fiyatla köpük sabun dispenseri satın alabilirsiniz.  Köpük sabun dispenserleri ortak kullanım alanlarında hijyen sağlanmasında çok etkili olduğu düşünülmektedir. Köpük sabun dispenseri satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce alacağınız dispenserin özelliklerini  bilmeniz gerekir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya