0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kimyasal Kalıntılara Karşı Koruyan Köpük Sabun

Kimyasal Kalıntılara Karşı Koruyan Köpük Sabun

 

Kimyasal Kalıntılara Karşı Koruyan Köpük Sabun

İnsan vücudunun temizliğinde kullanılan ürünlerin, cilde zarar vermeyen ve aynı zamanda doğaya karşı herhangi bir tehdit oluşturmayan ürünler olması önemlidir. İnsanlar artık hem ciltlerine hem de doğaya zarar vermeyen sabun ürünlerini tercih etmektedir.

Türkiye köpük sabun üreticileri, kimyasal kalıntılara karşı koruyan köpük sabun ürünleri çıkararak hem insan hayatını hem de doğayı korumaktadır. Sıvı el köpükleri, cildin Ph değerini koruduğu gibi, anti-bakteriyel özelliği sayesinde, hassas ciltleri de koruma altına almaktadır.

Ellerin güzel kokmasının yanında, elleri mikrop ve bakterilere karşı koruma altına alan sıvı el köpükleri, egzamaya ve vücudun oluşturabileceği kötü kokulara karşı da önlem almaktadır.

Neden Fimmy Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Türkiye köpük sabun üreticileri arasında kendine iyi bir yer edinen firmamız, el ve vücut hijyen köpüğü üretimine başlayarak, sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek için hizmet veren bir firmadır.

·         ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

·         TOB Global Standartlar Merkezi kaydı bulunmaktadır.

·         Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Üyesidir.

·         15 senelik dış ticaret ve lojistik deneyimine sahiptir.

Firma olarak tüm köpük sabun ve temizlik malzemeleri distribütörlüğünü yapan firmamızın ürünleri, TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Sıvı El Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Türkiye köpük sabun üreticileri tarafından üretilen sıvı el köpüğü ürünlerinin kullanım alanları ve kullanım şekli bulunmaktadır. Cilt Ph’ına uygun olarak üretilen sıvı el köpüğü ürünleri, cildi mikrop ve bakterilere karşı koruduğu gibi, cildi esnek tutar ve yumuşatır.

Köpürtmeye gerek kalmadan, suyla temasında direk köpürdüğü için çok fazla su tüketimi yapılmadan, ciltten kolaylıkla temizlenebilir. Hastanelerde, otel ve restoranlarda, fabrikalarda, umuma açık birçok alanda el temizliği için oldukça hijyenik ve sağlıklı ürünlerdir.

Sıvı el köpüğü, özel köpük aparatıyla kullanılmaktadır. Sadece bir kere aparata basılmasıyla, yeterli derecede ele gelen ürün, suyla temas edildiğinde köpürerek cildi, tüm mikrop ve bakterilerden temizlemektedir.

Sıvı El Köpüğü Yedek Kartuşu Var mı?

Sıvı el sabunlarının özelliklerine göre yedek kartuşları bulunmaktadır.  İsteyenler tek kullanımlık ürünlerden tercih edebilirken, çoğu kişi özellikle hastane, restoran ve okullar, kartuşlu ürünleri tercih etmektedir. Fimmy ürünlerinin; anti-bakteriyel yedek kartuşu, standart yedek kartuş ve ağır hizmet yedek kartuş ürünlerini www.fim.com.tr adresimizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya