0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kartuşlu Köpük Sabun Üretimi Yapan Firmalar

Kartuşlu Köpük Sabun Üretimi Yapan Firmalar

 Kartuşlu Köpük Sabun Üretimi Yapan Firmalar

Toplu yaşam alanlarında kullanılması hem ekonomik hem de mikropların yaygınlaşması açısından engelleyici olması nedeniyle kartuşlu köpük sabun kullanımı avantaj sağlar. Kartuşlu köpük sabun üretimi yapan firmalar düzenli olarak köpük sabun tedariki yapabileceğiniz, uzun süre kullanım olanakları sunacak makine ve manuel sabunluk imkanı da sunacaktır.

% 60 Daha Avantajlı Kullanım

Gelişen dünyanın en çok tercih edilen sabunlarından biri olarak köpük sabun, kartuşlu bir şekilde satılarak uzun süre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Toplu yaşam alanlarında ekonomik bir sabun kullanımı vererek, periyodik olarak aynı dönemler içerisinde doldurma gereksinimi duyacaksınız.

Özellikle AVM, oteller ve eğitim kurumlarında lavabo sirkülasyonuna uygun şekilde tasarlanmış olan Kartuşlu köpük sabun, satın alma aşamasında da kar edebileceğiniz bir avantaja sahiptir. Kartuşlu köpük sabun üretimi yapan firmalar tarafından kolay bir şekilde tedarik edebilir, sabun ve su tasarrufu için köpük sabunun ideal özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik Kullanım Ve İdeal Temizlik

Kartuş köpük sabun tedariğinde, toplu alım yaparak uzun süre rahat bir kullanım avantajı elde edebileceğiniz gibi ekonomik olarak da kar etmenizi sağlayacak bir sabun alış verişi yapmış olursunuz. Kartuşlu köpük sabun üretimi yapan firmalar, sizlere

  •  Uzun süre ideal fiyata sabun kullanım imkanı verecektir.
  • Ekonomik olarak karlı bir sabun kullanımı elde edersiniz.
  • % 50 tasarruflu su ve sabun kullanımıyla hem işletmenizin su faturasını hem de gider faturasını yarıya indirmiş olursunuz.
  • Mikrop, virüs ve bakterilerin yaygınlaşmasını engeller, hem işletmenizi hem de müşterilerinize hijyenik bir alan sunarsınız.
  • Yaşam alanınızı temizleyecek, hijyenik ve temiz bir ortam sunacak olan köpük sabun kullanımı, piyasada en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

% 100 Sağlık Ve Cilt Uyumu

Kartuşlu köpük sabun, kimyasallarından arındırılmış nemlendirici ve bitki özelleri özelliği sayesinde her cilde uygun, alerjenleri bulunmayan sağlıklı bir sabundur. Güzel kokulu ve yumuşak yapısıyla her koşulda kullanım imkanı verir, temizlik ve hijyen için tercih edilebilir. Su ve sabun tasarrufu için gelişen dünyanın tercihleri sıralamasında 1. Sıradadır.

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya