0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kartuş Köpük Sabun Verici Nasıl Çalışır?

Kartuş Köpük Sabun Verici Nasıl Çalışır?

 

 

Kartuş köpük sabun; konforlu ve pratik bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Pek çok kişinin tercih ettiği kartuşlu köpük sabunlar; hijyenik bir temizliğe olanak vermektedir. Kartuşlu köpük sabun vericinin nasıl çalıştığı ise; kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

Kartuş Köpük Sabun Hijyenik Midir?

Kartuş köpük sabun; üretim aşamasında çeşitli testlere tabii tutulduğu için hijyenik bir temizliğe olanak vermektedir. bunun yanı sıra kartuşların dolumu esnasında herhangi bir temas olmadan üretim sağlanması sebebi ile de hijyenik olmaktadır. Kartuşların dolum esnasında hava ile temas etmemesi; bakteri oluşumunu engelleyici bir faktördür. Bakteri oluşumuna olanak vermeyen bu üretim şekli ise; sağlıklı bir temizlik deneyimi sunmaktadır.

Köpük sabunlar; kullanım sırasında diğer sabunlara göre daha fazla hijyen sağlamaktadır. Bunun sebebi ise; hem el değmeden sabun yenileme işleminin yapılması hem de yoğun formülü sayesinde suyla temasında akışkan bir hal almamasıdır. Yoğun formülü eldeki tüm bölgelere erişim sağlayarak hijyenik bir kullanım sunmaktadır.

Köpük Sabun Vericinin Çeşitleri Nelerdir?

Köpük sabun verici olarak tasarlanan sabunlukların farklı modelleri bulunmaktadır. Kişiler; kullanım alanlarına ve tercihlerine göre bu modeller arasından seçim yaparak temizliklerini sağlayabilmektedir. Bu kapsamda manuel, fotoselli ya da kartuşlu sabun vericiler arasından tercihlerin yapılması mümkün olmaktadır. Köpük sabun vericileri, farklı boyutlarda da bulabilme imkânı bulunmaktadır. Bu kapsamda kişiler; kullanım alanlarına uygun boyutlara sahip bir sabun verici seçimi yaparak temizliklerini sağlayabilmektedir.

Kartuş köpük sabun vericiler ise; en çok tercih edilen sabun vericiler arasında bulunmaktadır. Bu tercihlerin temel sebebi ise; daha steril bir kullanıma olanak veren hijyenik yapıları olarak bilinir.

Sabun Vericiler Nasıl Kullanılmalıdır?

Sabun vericiler ile ilgili kişilerin merak ettiği farklı hususlar bulunmaktadır. Bu kapsamda, sabun verici ürünlerin nasıl kullanılacağı da kişilerin merak ettiği konular arasında bulunur.

Kartuş köpük sabun kullanımı için gerekli olan sabun vericiler; tek kullanımlık olan kartuş sistemleri ile kullanılmaktadır. Bu kartuşlar, sabun yenileme işleminde herhangi bir yere temas etmeden sabunun yenilenmesine olanak vermektedir. Biten kartuşun mekanizmadan çıkarılıp yerine yenisinin koyulması ile işlem tamamlanabilmektedir.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya