0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kartuş Köpük Sabun ile Tam Koruma

Kartuş Köpük Sabun ile Tam Koruma

 

Kartuş Köpük Sabun ile Tam Koruma

Köpük sıvı sabun kullanmak isteyenler için üretilen kartuşlar bulunmaktadır. Bunlar çoklu satılabilir olup ekstra hijyen vadetmektedir. Kartuş köpük sabun için 1000 mililitrelik ölçülerde bulunmaktadır. Daha fazla miktarda hazneler bulunsa da modellerden en çok bin mililitre olan tercih edilmektedir. Zaten köpük sıvı sabunlar dağıtıcı ve yapısı itibariyle uzun süre kullanılabilmektedir. Tasarruflu olması sayesinde uzun süreli bir hijyen sağlamaktadır. Bu modeller arasında otomatik olanlar özellikle tercih edilmektedirler. Ekstra temizliğin önemli ve gerekli olduğu günümüz şartlarında işletmeler bu modeller ile tam koruma sağlamaktalar. Manuel modeller de yine tercih edilmekte olup el değmesi karışımın içeriğindeki anti bakteriyel bileşenler sebebi ile herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

Kartuş Köpük Sabun Kullanımı Avantajları

Kartuş köpük sabun için firmamızca yedek kartuş da üretiliyor olup siz ve işletmelerinizi temizlik konusunda yarı yolda bırakmamaktadır. Avantaj olarak ise en göze çarpan özelliği tasarruf sağlıyor olmasıdır. Örneğin 1000 mililitrelik kartuştaki sıvı sabun, köpük sabundan çok daha erken bitmektedir. Bu durum da alıcının daha çok alışveriş yapmasına ve sıkça değişim yapmasına sebep olur. Özellikle hastane gibi büyük kuruluşlarda bu durum oldukça yorucu ve masraflı olabilmektedir. Fakat dağıtıcısı aracılığı ile az miktarda çok hijyen sağlayan köpük sabunlar daha uzun süre kullanılabilmekte ve daha az masrafa neden olmaktadır. Sağlıktan ödün vermeyen formülü ile firmamız ekstra temizliğin önemli olduğu yerler için özel ürünler de üretmektedir. Aynı zamanda kişisel bakım ve genel alanda üretmekte olduğu temizlik ürünleri müşteri de memnuniyeti ile kullanılmaktadır.

Kartuş Köpük Sabun Fiyatları

Kullanılacak sabuna göre değişen kartuşlu sistemler temiz bir dolum ve kullanım sağlamaktadır. Bu sebeple firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedirler. En doğru kartuş için alacağınız alanın büyüklüğü ve kullanım kapasitesini belirlemek yerinde olacaktır. Alıcılar kartuş köpük sabun fiyatlarını merak etmekte olup firmamız ile irtibata geçerek kolayca fiyat ve ürün bilgilerini öğrenebilirler. ISO standartları ve GMP sertifikası yanında ürün formülümüz tescillenmiş olup gerekli testlerden geçerek siz alıcılarına ulaşmaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya