0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kaliteli Köpük Sabun ile Tasarruf Edin

Kaliteli Köpük Sabun ile Tasarruf Edin

 

Kaliteli Köpük Sabun ile Tasarruf Edin

Köpük sabun tercih etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle köpük olanlar sıradan sıvı sabunlara göre çok farklı bileşenler içermemektedir. Köpük sabunlar için bir nevi sıvı sabun çeşidi de denebilir. Bu sebeple hijyeninden emin olmak için kaliteli köpük sabun tercih etmek gereklidir. Tıpkı normal sıvı sabunda da olduğu gibi kalitesiz ürünler kullanmak temizlemek için daha fazla ürün kullanmaya ve elde tahrişlere sebep olabilir. Üstelik hastalıklardan korunmak için bu dönemde yetersiz bir temizleyici kullanmak oldukça riskli bir seçenektir. Firmamız üretmiş olduğu Fimmy köpük sabunları ile büyük ölçüde tasarruf imkânı sunmaktadır. İçeriğindeki anti bakteriyel formülü ile bakteri, mikrop, mantar ve çeşitli zararlı organizmaları temizlemektedir. Bunun yanında köpürebilen formülü köpürtücü dağıtıcısı ile daha az miktarda sabun kullanmanızı sağlamaktadır. Daha az ürünle daha fazla hijyen elde edeceğiniz köpük sabun ürünlerimiz aynı zamanda cildiniz için oldukça faydalı bir içeriğe sahiptir.

Kaliteli Köpük Sabun Almak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaliteli köpük sabun ararken içerik kısmını okumak oldukça önem taşımaktadır. Cildi incelten ve kurutan çok sayıda kimyasal piyasada bulunmaktadır. Fiyatları uygun olduğu için tercih edilen merdiven altı ürünler cilt ve vücut sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Firmamız köpük sabun, jeller, yüz temizleyici köpük, iç ve dış mekânlar için dezenfektan ürünleri gibi birçok alanda üretimi gerekli sertifikalar eşliğinde yapmaktadır. Yani insan sağlığı için tehdit edici herhangi bir unsur barındırmamakta ve belirli bir kalite çerçevesinde üretim yapmaktadır. Bu sayede rahatlıkla tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır.

Kaliteli Köpük Sabun Özellikleri

Ürünler kullanıldığında ciltte bıraktığı etkiler ile içeriği konusunda ipuçları verebilmektedir. Köpük sabunlarda kullanıldığında elinizde herhangi bir kuruma, egzama gibi etkiler yaratıyorsa içeriğinden şüphe etmeniz gerekmektedir. Kaliteli köpük sabun içeriği ile elleri yıkama sonrası yıpratmaz ve kaşınmalara sebep olmaz. Firmamızca üretilmekte olan sabunlar oldukça kaliteli olup formülü hassas ciltler için de uyumlu bir ph derecesine sahip olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede siz ve sevdikleriniz salgın hastalıkların neden olduğu virüs ve bakterilerden kolaylıkla korunabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya