0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kaliteli Köpük Sabun Fiyatları

Kaliteli Köpük Sabun Fiyatları

Kaliteli Köpük Sabun Fiyatları

Piyasada pek çok markanın farklı renkte ve farklı kokuya sahip köpük sabun çeşitleri bulunmaktadır. İçerdiği maddeler bakımından da farklı sabun çeşitlerinin bulunması, en ve en kaliteli köpük sabun fiyatları konusunda değişiklik göstermektedir. Kolay kullanımı bulunan köpük sabunlardaki temel prensip, sabun solisyonunun köpük sabun verici pompasına baskı uygulanmasıyla dışarı çıkarken hava ile teması sonucu köpüğe dönüşmesidir. Ayrıca köpük sabunlar, köpük sabun vericinin içerisinde suya benzer sıvı ve kıvamsız bir madde görüntüsü de vermektedir. İçerdiği gliserin nedeniyle ciltteki nem kaybını dengeleyen bu tür sabunlar, çocukların kullanımı için de son derece uygun ve eğlencelidir. Yaygın şekilde kalabalık yerlerde tercih edilen köpük sabunlar içerikleri bakımından da oldukça farklılık göstermektedir.

En Kaliteli Köpük Sabun Markaları

Köpük sabunlar farklı içeriklere ve farklı kokulara sahip olarak üretilmektedir. Pek çok markanın piyasada pek çok köpük sabun ürünü yer almakta. Köpük sabun tercihinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi bilindik markaları seçmektir. Direkt cilt ile temas eden bu ürünler, bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olmazken bazılarında ise çok farklı alerjilere sebep olabilir. Bu neden mutlaka bilindik ve adını duyurmuş markalar tercih edilmelidir. En kaliteli köpük sabun markaları incelendiğinde fiyat ve performans bakımından diğer markalardan kolaylıkla ayırt edilebilmektedir. El dezenfeksiyonunu en iyi şekilde sağlamak amacıyla bilindik başarılı markaların köpük sabunlarını tercih edebilirsiniz.

Köpük Sabun Üreticileri Fimmy

Ankara köpük sabun üreticileri Fimmy, kalıp sabun ya da sıvı el sabunu yerine daha sağlıklı ve daha hijyenik olan köpük sabunu üretmiştir. Kaliteli bir firma olan Fimmy, ürettiği köpük sabun ile okul, hastane, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerlerde gerekli hijyeni de bu şekilde sağlamaya destek olmaktadır. Bu köpük sabun ile hem sudan tasarruf edilmekte hem de ellerde herhangi bir sabun kalıntısı kalmamaktadır. Çoğunlukla çocuklu ailelerin tercihi olan ve eğlenceli formu ile çocuklara el yıkama alışkanlığını kazandırmada destek olan köpük sabunlar, sağlıklı olması nedeniyle de büyük avantaj sağlıyor.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya