0532 251 22 95
Facebookİnstagram

ISO 9001 Belgeli Sıvı Sabun

ISO 9001 Belgeli Sıvı Sabun

 

ISO 9001 Belgeli Sıvı Sabun

El, yüz ve vücut temizliğinde kullanılan maddeler oldukça önemlidir. Temizlik için katı sabunlar yerine, ISO 9001 belgeli sıvı el köpüğü kullanımı hem daha hijyenik hem da sağlıklıdır.

Özellikle umuma açık yerlerde kullanılan sabun çeşitlerinin sıvı şekilde olması, sağlık ve hijyen açısından önemlidir. Katı sabunların sürekli farklı kişiler tarafından kullanılması, sabunun üzerinde kalacak kalıntılar sayesinde, mikropların elden ele geçmesine neden olur.

Sıkma aparatı ile kullanılan sıvı el sabunları, kolay kullanımı ve mikropların elden ele geçme tehlikesi yaratmadan rahatlıkla temizlik yapılmasını sağlar. Sadece yetişkinler değil, çocuklu evlerde de çocukların güven içinde kullanabileceği ürünlerdir.

Sıvı Sabun Kullanım Alanları Nerelerdir?

ISO 9001 belgeli sıvı el köpüğü, birçok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Hijyenin en çok gerekli olduğu yerlerden biri hastanelerdir. Hastanelerde, hastaların mikrop kapmaması, ameliyathanelerde operasyonların daha hijyenik olması için sıvı el köpüğü kullanılmaktadır.

·         Hastaneler

·         Okullar

·         Alışveriş merkezleri tuvaletleri

·         Umuma açık tuvaletler

·         Evler

Sıvı el köpükleri, hijyenin önemli olduğu tüm alanlarda rahatlıkla ve güvenli şekilde kullanılmaktadır. Katı sabunun oluşturabileceği tüm tehlikelerden uzakta, çocukların bile rahatlıkla kullanacağı bu ürünler, belli özelliklerine göre tercih edilmelidir.

Sıvı El Köpüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde artık katı sabun yerin sıvı el köpükleri daha ön plana çıkmaktadır. Hemen her yerde artık kalıp sabunların yerini, sıvı el köpükleri almaktadır. Sıvı el köpüğü seçiminde birçok kişi direkt olarak ne kadar güzel koktuğu ile ilgilenmektedir.

Bir sıvı el köpüğü seçerken, sadece kokusu değil, içindeki barındırdığı içerikler de sabun seçiminde önemli rol oynar. Bir sabunun kokusundan çok, içeriğindeki maddelere göre tercih edilmesi gerekir.

·         Sıvı el köpükleri, deri gözeneklerini tıkamamalıdır.

·         Hayvansal yağlar yerine, bitkisel yağlarla üretilmesi önemlidir.

·         Paraben ve parafin maddelerinin olmaması gereklidir.

·         Nemlendirici özelliği bulunmalıdır.

 

 

Sıvı Sabun ile Sıvı El Köpükleri Arasındaki Fark Nedir?

Sıvı sabun ve sıvı el köpükleri arasında sanıldığı kadar fark yoktur. Sıvı sabunların elden temizlenmesi biraz daha uzun süre aldığı için sudan tasarruf yapılmaz. Sıvı el köpükleri, köpürtmeye ihtiyaç duyulmadığı için ve içeriğindeki maddeler sayesinde, ciltten çok çabuk temizlenir. Bu yüzden sudan tasarruf yapılır.

Sıvı el köpükleri, suyla temas etmesiyle birlikte daha çok köpürerek, antibakteriyel özelliğini çok daha çabuk göstermektedir. Sıvı sabunlarda renk ve koku tercihi çok daha geniş olmasına rağmen, sıvı el köpükleri, meyve özlü, lavanta ve çiçek kokularına daha çok hakimdir.

Dilerseniz ankastre, dilerseniz set üstü ya da çanta tipi sıvı el köpük ürünleri için Fimmy’i tercih edebilirsiniz. www.fim.com.tr adresinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünlerimiz, duvar dispenseri, kullan at, fimbed ve çanta tipi çeşitleriyle satışa sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya