0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Genel Hijyen Sağlayıcı

Genel Hijyen Sağlayıcı

Genel Hijyen Sağlayıcı

Hayatımızı daha sağlıklı yaşayabilmemiz adına temizliğin ve temizlik ürünlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Gün içerisinde pek çok farklı ortamda pek çok farklı yer ile temas halinde olmamız, virüs ve mikropların hayatımıza girmesini kaçınılmaz hale getiriyor. Bu nedenle bulunduğumuz tüm ortamların temizliğinin sağlanması adına piyasada farklı pek çok genel hijyen sağlayıcı ürün yer almaktadır. Gerek el ve vücut temizliği, gerekse de ev ve iş yerlerinin temizliği için özel hijyen sağlayıcı ürünler yer almaktadır. Günümüz dünyası için büyük bir tehdit oluşturan COVID- 19 nedeniyle artık hijyen sağlayıcı ürünlere olan talep daha da artmış durumdadır. En etkili ve en iyi hijyen sağlayıcılar ile tüm bakteri ve virüslerden korunmak da mümkün hale gelmektedir.

Alkol Bazlı Hijyenik El Temizleyici

Hijyen sektöründe özellikle son zamanlarda artan rekabet nedeniyle yeni ve farklı içeriklere sahip pek çok ürün piyasaya sunulmaya devam etmektedir. Bu aşamada en çok dikkat çeken hijyenik ürünlerin başında alkol bazlı el temizleyicileri yer almaktadır. Başta bu ürünlerin piyasaya sunulması büyük bir karmaşaya neden olsa da Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri tarafından yapılan açıklama bu karmaşayı sonlandırmıştır. Yapılan açıklama sonucunda minimum %60 oranında alkol içeren el dezenfektanlarının virüs ve mikropları etkisiz hale getirdiği belirtilmiştir. Sabun ve su imkanının olmadığı yerlerde tercih edeceğiniz alkol içeren el dezenfektanları ile el temizliğinizi sağlayabilirsiniz.

Dezenfektan Satışı

2019 yılının sonlarına doğru dünyayı ve 2020 yılının başlarında da Türkiye´yi saran COVID-19 virüsü, çalışan ve sürekli dışarı ile temas halinde bulunmak zorunda kalan kişileri dezenfektanlara yöneltmiştir. Bu nedenle de bulunduğumuz yıl içerisinde incelenen dezenfektan satışı oranlarında inanılmaz bir artış olduğu da gözlemlenmiştir.  İnsanların bakteri ve özellikle de korona virüsünden etkilenmemeleri adına yoğun ilgi gösterdikleri dezenfektanlar, son zamanlarda farklı içeriklere sahip olarak da piyasaya sunulmaktadır. En çok el dezenfektanlarına rağbet gösterilmesi nedeniyle de gerek bu ürünlerde gerekse de temizlik ürünleri satışında diğer yıllara nazaran inanılmaz bir artış olduğu da hesaplamalar sonucunda belirlenmiştir.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya