0532 251 22 95
Facebookİnstagram

En İyi Sıvı Sabun

En İyi Sıvı Sabun

 

En İyi Sıvı Sabun

Temizlik toplumumuz için her zaman en önemli konu olmuştur. Bu yüzden en iyi sıvı sabun her zaman merak konusu olmuştur. Sıvı sabunlar artık her evin vazgeçilmezidir. Sıvı sabunun pek çok avantajı vardır. Yeni başlayanlar için genellikle daha ucuzdur. Sıvı sabunlar da köpüren sabunlar gibi özel dağıtıcılar gerektirmez. Sıvı sabunlarla paranızın karşılığını daha fazla alırsınız. Köpük sabunlar hava ile karıştırıldığı için, pompa başına çok fazla sabun almazsınız ve özellikle kirli eller için birden fazla pompaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sıvı sabunlar ayrıca kiri kesmeye yardımcı olacak malzemeler içerebilir. Köpüren sabunlar özel malzeme içermez. Ve son olarak, sıvı sabun, ellerinizi bakteri düzeyinde temizlemede aslında daha iyidir. Çalışmalar, köpük sabunla karşılaştırıldığında sıvı sabun kullanıldığında kullanıcının ellerinde bakteri seviyelerinin önemli ölçüde azaldığını göstermiştir. Her iki sabun da elleri hijyenik olacak kadar iyi temizlenmiştir, ancak mutfaklar gibi gerçekten derinlemesine bir temizlik arıyorsanız yiyecek işleme, tıbbi ortamlar vb. sıvı sabun hala en iyi seçenek olarak karşınızda duruyor.

En İyi Sıvı Sabun Tavsiyeleri

Pandemi süreci ve hastalıkların çoğalması sebebiyle en iyi sıvı sabun tavsiyeleri de merak konusu oldu, insanlar her yerde bunu araştırıyor. COVID-19'un yayılmaya devam etmesini önlemeye yardımcı olmak için ellerinizi yıkamak son derece önemlidir. Elbette bu, şu anda agresif bir hızda el sabunu kullandığımız anlamına geliyor, bu yüzden cildinizi kurutmayacak birkaç öneri sunmak istedik.

 

En İyi Sıvı Sabun Hangisidir

Ellerinizi yıkayın. Şu anda her yerde olan tavsiye bu ve şaşılacak bir şey değil. Sosyal mesafeyle birlikte, koronavirüsün yayılmasını yavaşlatmanın en iyi yollarından biri. Ancak bu basit diktede bile sorulara yer var: Bar mı sıvı mı? Antibakteriyel mi değil mi? Herhangi bir pazarda bulabileceğiniz el yapımı olanlar gibi toplu üretilenler mi yoksa "doğal" olarak pazarlananlar mı? Piyasadaki marka, stil ve sabun türleri baş döndürücü olabilir. Ancak bu durumda, kullanılacak en iyi sabun türünün yanıtı hem basit hem de kolayca kavrayabileceğinizdir: Sizin için en kaliteli ve en kolay uygulanılabileni kullanın. El yıkamak zahmetli bir iş haline gelmemelidir bu yüzden seçiminizde bunu göz önünde bulundurmak sizin için yararlı olabilir.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya