0532 251 22 95
Facebookİnstagram

El Yüz ve Vücut Temizleme Köpüğü

El Yüz ve Vücut Temizleme Köpüğü

El Yüz ve Vücut Temizleme Köpüğü

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımızın her anını kolaylaştıracak yepyeni ürünler de üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Bu noktada cilt bakımı ve temizliğinde kullanılacak pek çok bakım ürünü farklı markalar tarafından satışa sunulmaktadır. Farklı cilt türlerine göre özenle hazırlanan bakım ve temizlik ürünleri, daha sağlıklı ve daha güzel bir cilde sahip olmak adına yer almaktadır. Hassas ciltler için özenle tasarlanan el yüz ve vücut temizleme köpüğü cildinize zarar vermeden gerekli hijyen ve temizliği sağlamanıza olanak sunmaktadır. Bu ürünün özellikleri göz önüne alındığında ise:

  • Hassas bir cilde sahip olanlar ve çocukların da kullanımı için uygundur.
  • Yumuşak bir dokuya sahip ve cilt ile uyumludur.
  • Cildi temizlemesi ve ciltten arınması oldukça kolaydır.
  • Tüm testlerden başarıyla geçmiştir.
  • El, yüz ve makyaj temizliğinde kullanılabilir.
  • Banyo, duş ve vücut temizliğinde kullanıma uygundur.
  • Yaşlı ve hasta kişilerin temizliğinde kullanılır.
  •  Erkekler sakal traşında kullanabilir.

El Yüz Vücut Hijyen Köpüğü

Kullanımı ve uygulamasının kolay olması nedeniyle tercih edilen el yüz vücut hijyen köpüğü, temizleme işlemini başarıyla gerçekleştirmektedir. Hemen herkesin kullanımı için uygun olan ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan hijyen köpüğü, özellikle hassas cilde sahip olanların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olarak yer almaktadır.

Hijyenik Ürünler

Sağlığımızı korumak ve mikroplara da fırsat vermemek adına farklı pek çok hijyen ürünü kullanmaktayız. Farklı markalarca her geçen gün yepyeni temizlik ürünleri piyasaya sunulmaktadır. En iyi hijyen malzemelerini seçerek mükemmel hijyen koşulları sağlanmaktadır. Dış ortamlarla bağlantısı fazla olan kişilerin virüs ve mikroplara daha fazla oranla denk gelmeleri nedeniyle bu kişilerin hijyen kurallarına daha fazla uyması gerekmektedir. Bu aşamada piyasada yer alan pek çok temizlik ve hijyen ürünleri, farklı kullanım alanları, farklı içerikler ve farklı fiyat – performanslarına göre sınıflandırılmaktadır. Hijyenik ürünlerin tercihinde öncelik fiyat değil ürün performansı olmalı. Düzenli olarak yapılan temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ile virüs ve mikroplara mahal vermeden yaşamak oldukça kolay.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya