0532 251 22 95
Facebookİnstagram

El Yıkama Köpüğü Sağlıklı Mıdır?

El Yıkama Köpüğü Sağlıklı Mıdır?

 

 

El yıkama köpüğü; laboratuvar ortamında çeşitli testlerden geçirilerek kişilere sunulan temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Bu testler; cilt yapısına uygunluk, ph dengesi, alerji testi gibi farklılık göstermektedir. Tüm testlerden başarılı sonuç alınması durumunda sabunların üretimine başlanmaktadır. Bu sebeple de el yıkama köpükleri kişilerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği temizlik ürünleri arasında bulunur.

El Yıkama Köpüğü İle Diğer Sabunların Farkı Nedir?

El yıkama köpüğü; özel olarak formüle edilerek kullanıcıların beğenisine sunulan bir temizlik ürünüdür. Üretim aşamasında hava ve herhangi bir yer ile temas etmediği için de oldukça hijyeniktir. Bu sebeple de en çok tercih edilen sabun türü olarak bilinmektedir.

El yıkama köpüğünü diğer sabunlardan ayıran en temel özellik ise; yoğun ve daha az akışkan olan yapısıdır. Kolay bir kullanım sunan bu ürünler; aynı zamanda ellerin tüm bölgelerine de kolaylıkla nüfuz ederek daha hijyenik bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Sıvı sabunlar ise; daha akışkan bir yapıya sahip olduğu için su ile temas ettiğinde hemen akmakta ve büyük bir bölümü elde kalmamaktadır. Bu sebeple de tekrar tekrar yıkama hissi yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Bir diğer sabun türü olan katı sabunlar ise; sürekli el ile temas ettiği için steril bir kullanıma olmak vermediği için çok az tercih edilmektedir.

El Yıkama Köpüğü İçin Hangi Sabunluk Seçilmelidir?

El yıkama köpüğü için seçilecek olan sabunluk türü de önem teşkil etmektedir. Bu sebeple el yıkama köpüğü kullanımı için öncelikli olarak sabunluk modeline karar vermek gerekir. bu kapsamda daha konforlu ve hijyenik bir kullanım sağlamak amacı ile üretilen kartuşlu sistemler tercih edilebilmektedir.

El Yıkama Köpükleri İçin Kartuş Sistemi Neden Daha Hijyeniktir?

Kişilerin temizlik esnasında daha steril bir deneyim yaşaması için kartuşlu el yıkama köpükleri ön plana çıkmaktadır. Bunun temel nedeni ise; sabun yenilenmesinde kartuşların herhangi bir yer ve hava ile temas etmemesidir. Temassız olarak takılan kartuşlar tek kullanımlık olduğu için bakteri oluşumuna da zemin hazırlamamaktadır.

El yıkama köpükleri için tercih edilecek kartuş sistemlerini seçerken kullanım alanına uygun boyutlarda bir seçim yapılması, daha pratik ve konforlu bir kullanım sunmaktadır.

 

 

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya