0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Duvar Dispanseri Almanın Avantajları

Duvar Dispanseri Almanın Avantajları
Kamusal ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda temizlik ve hijyen bazı durumlarda imkansız hale gelebilmektedir.

 

Duvar Dispanseri Almanın Avantajları

Kamusal ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda temizlik ve hijyen bazı durumlarda imkansız hale gelebilmektedir. Bu sebeple bir problem olarak görülmektedir. Ofis ortamı gibi işyerlerinde tuvaletler toplu kullanım alanlarıdır ve sıklıkla kullanıldığı için temizlik yapma imkânı da gün içinde kısıtlı olmaktadır. Hijyen ve pratiklik için en azından sıvı el köpüğü dispanserinin periyodik aralıklar ile kontrol edilmesi gerekiyor. Malzeme, ebat ve teknoloji açısından değerlendirildiğinde duvar dispanseri adını da alan bu el köpüğü dispanserleri pek çok avantaj sunuyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından açıklanan veriler pek çok hastalığın ne yazık ki %80 oranında yetersiz hijyen koşulları sebebi ile meydana geldiği görülmektedir. İş ortamı, alışveriş merkezi gibi kalabalık ortamlarda hijyeni üst seviyeye çıkarmak adına duvar dispanseri yarar sağlayacaktır.

Duvar Dispanseri Nasıl Çalışır?

Basmalı sistem ile çalışan sıvı el köpüğü aparatı basmanız ile yeterli miktardaki köpüğü avucunuza bırakmaktadır. İçerisine eklenen sıvı sabunu aparatı vasıtası ile köpük olarak çıkaran bu makineler iş yerleri ve alışveriş merkezleri gibi kalabalık ortamlarda kullanıcı olmaktadır. Kartuş köpük verici olarak da bildiğimiz bu ürünler pratik ve konforlu bir temizlik imkânı sunarken köpük sabunların diğer sabun türlerine göre daha koruyucu ve temizleyici özelliği olduğundan da bahsedebiliriz. Yoğun formülü sayesinde su ile temas edildiğinde akışkan bir hal almayan köpükler elin tüm bölgelerine rahatlıkla ulaşabilir ve üstün temizlik sunar.

En İyi Sabunluk Hangisi?

Farklı çeşitleri olan sabunluklar arasında FİM Global firmamız tarafından piyasaya sunulan aparatların kalitesi tek geçilmektedir. Tek kullanımlık olan kartuşlar herhangi bir ortama temas etmeden evvel sabunun yenilenmesine imkân tanıyor. Mekanizmadan çıkarılan eski kartuşun yerine yenisi takılması sureti ile herhangi bir ortam ile temas etmeyen ve bu sebeple bakteri oluşumuna izin vermeyen sıvı el köpüğü aparatı ile sizlere de mükemmel temizlik kalıyor. El sabunlarına göre daha iyi temizleme özelliği gösterme, sabunun farklı eller ile temas etmeden direkt olarak avcunuza akması gibi imkânlar ile sizler de köpük aparatı ya da duvar dispanseri temin ederek kalabalık ortamlarda çeşitli hastalıklardan korunabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya