0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Beyaz Duvar Dispanseri

Beyaz Duvar Dispanseri

 

Beyaz Duvar Dispanseri

Beyaz Duvar Dispanseri, duvara monteli dispanserin beyaz renkli olanıdır. Duvara monte beyaz duvar dispanseri kullanımı kolay ve pratiktir.  Beyaz duvar dispanseri işlevselliği arttırıyor. Bu durumda ortak kullanım alanlarında olmazsa olmaz bir hale geliyor. Her ne kadar beyaz duvar dispanseri işlevselliği arttırsa da sensörlü dispanserler kadar hijyen sağlamda yeterli olamıyor. Özellikle işyerleri ve alışveriş merkezlerinde beyaz duvar dispanserlerine sıklıkla rastlanıyor olsa da yerlerini yavaş yavaş sensörlü köpük dispanserlerine bırakıyorlar.

Beyaz Duvar Dispanseri Özellikleri

Beyaz duvar dispanseri seçerken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Beyaz duvar dispanserinin yapıldığı materyalde büyük önem taşıyor. Genellikle duvara monte dispanserler plastikten de yapılıyor. Dış yüzeyinin beyaz olması temizlik açısından sıkıntı yaratabileceği de göz önüne alınmalıdır. Duvara monte olan dispanserler işlevselliği yüksek dispanserlerdir. Üst kapağı açılarak doldurulduğundan sızdırmaz olduğunu unutmamak gerekir. Bunun yanı sıra dolum da ve kullanımda pratiklik sağlanıyor. Beyaz duvar dispanseri, seçilirken cam, plastik ve metal malzemeli dispanserlerden birinin seçilmesi gerekiyor. Ayrıca kullanmayı düşündüğünüz yere göre de kapasitesini belirlemeniz gerekiyor. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da köpük sabun seçilecekse ona uygun bir dispanser seçmeniz gerekiyor. Söz konusu sağlık olduğundan beyaz duvar dispanseri seçilirken kaliteden ve garantide vaz geçmemeniz gerekir. Dış yüzeyin şekli ve tasarımı da temizliğin zorluk derecesini belirliyor.1000 ML hacimli duvara monte edilen beyaz duvar dispanseri daha az damlama ve sıvı kaybını da en aza indirirler. Ayrıca son derece pratik kullanıma sahip ve hijyeniktirler.

Beyaz Duvar Dispanseri Fiyatları

Beyaz Duvar Dispanseri fiyatları, satın almayı seçtiğiniz ürünün özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Beyaz duvar dispanserleri, kullanılan materyale göre değişiklik gösterdiğinden fiyatlarda değişiklik gösterecektir.  Beyaz duvar dispanseri fiyatları uygun fiyatlarla internet ortamında bulunan alışveriş sitelerinden satın alınabilir. Islak hacimli ekipmanlar satışı yapan firmalardan da rahatlıkla satın alınabilir. Bunun için öncelikle almak istediğiniz beyaz duvar dispanseri özelliklerine karar vermeniz gerekiyor. İnternet üzerinden satın alacaksanız ürünün özelliklerini inceleyip, istediğiniz özellikleri sağlıyorsa ve tabii fiyatı da uygunsa rahatlıkla satın alabilirsiniz. Islak hacimli ekipman satan firmaları ziyaret edebilir değişik modeller arasından istediğiniz ürünlerden herhangi birini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya