0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Ankara Köpük Sabun

Ankara Köpük Sabun
Fim Global olarak Ankara başta olmak üzere ülkemizin her noktasında köpük sabun tedariki sağlıyoruz. Genellikle alışveriş merkezi olmak üzere katı ya da sıvı sabunlara göre köpük sabunlar ile karşı karşıya geliyoruz.

 

Ankara Köpük Sabun

Fim Global olarak Ankara başta olmak üzere ülkemizin her noktasında köpük sabun tedariki sağlıyoruz. Genellikle alışveriş merkezi olmak üzere katı ya da sıvı sabunlara göre köpük sabunlar ile karşı karşıya geliyoruz. Peki bu yükselişin sebebi nedir? Daha hafif olması açısından pek çok kişi acaba ellerim yeterince temiz oluyor mu sorusunun cevabını arıyor. Doğada kolayca çözünme özelliği gösteren köpük el sabunu çevreye karşı son derece duyarlı bir üründür. Köpük vericiler sayesinde formatı dışında köpük görünüm ortaya çıkaran bu el temizleme ürünlerinin PH değeri 5.5 olup sağlık açısından tehlike arz etmektedir. Ankara köpük sabun firması olan firmamız son derece kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerine sunuyor.

Köpük Sabun Nasıl Yapılır?

Ankara köpük sabun firması Fim Global olarak yoğun kıvamda köpükler imal ediyoruz. Köpük sabun vericiden dışarı çıkarken hava ile temas etmektedir. Ayrıca sıvı ile temas etmesi sebebi ile içeriğinde bulunan sles, succinate, betain gibi maddeler solüsyon içinde yer alan bazı maddelerdendir. Köpük verici ister duvarda sabit olsun, ister lavabo kenarında bulunsun basılması ile birlikte köpüğe dönüşmektedir. Köpük sabun aparatı ya da köpük sabun verileri köpük elde etmek için muhakkak kullanmak gerekiyor. Su gibi kıvamsız bir madde olarak görünmesine karşın basıldığı anda temas ettiği maddeler sebebi ile köpük formatına geçen bu ürünler elde kusursuz bir temizlik sağlıyor.

Köpük Sabun Kullanmak Sağlığa Uygun Mu?

El sabunu ürünleri ele alındığında pek çok türleri bulunuyor. Kalıp ya da katı formda olan sabunlar son derece cilde zarar vermekle birlikte sabun tercihi yapılırken cilt ile PH değeri uyumlu olan ürünler tercih edilmelidir. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaması gereken sabunların kaliteli, cildi tahriş etmemesi ve triclosan içermesi önem arz ediyor. Ucuz sabunlarda cildin tahriş olmasını engelleyici maddelerin az kullanılması ya da hiç kullanılmaması sebebi ile istenmeyen olaylar yaşanabiliyor. Cilt ile direkt olarak temas halinde olan ürünlerin ucuz markalar tercih edilmemesi, konsantre ve kaliteli bir köpük sabun ile temizlik yapılması hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan uygun olacaktır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya